TIJANA J.

MERJEM H.

SARA C.

TINAJA J.

Aktualna obvestila za starše – klikni na ta naslov

Generacijske fotografije za devetošolce

Obveščam vas, da lahko fotografije dvignete od 1. 7. do 10. 7. 2024 vsak dan od 8.00 do 11. ure in v dneh od 27. 8. do 30. 8. 2024 od 8.00 do 11. ure.

SPREMEMBA! Prvi rok popravnih in predmetnih izpitov za 7. in 8. razred

V priponki so prvi roki popravnih in predmetnih izpitov za 7. in 8. razred. Izpiti

Zmagovalci golf turnirja

Na zaključnem turnirju programa Vsi na golf sta si ekipi 4. a in 4. b OŠ Jožeta Moškriča delili prvo mesto.

Obvestilo ob koncu pouka

Spoštovani starši! Šolsko leto se približuje h koncu in pred vrati so poletne počitnice. Zadnji šolski dan pouka bo v ponedeljek, 24. 6. 2024. Potekal bo malo drugače, zato vam posredujemo nekaj pomembnih informacij: Imeli bomo 4 ure pouka. Vsi učenci zaključijo...

Čisti zobki

Učenci 5. A smo se udeležili noro dobre, zabavne prireditve ob zaključku akcije Čisti zobki. Nekaj utrinkov iz zabave delimo z vami.

Pogosta vprašanja

Prijava in odjava šolske prehrane v celoti

Prijavo na šolsko prehrano za naslednje šolsko leto na poziv šole oddajo starši, praviloma v mesecu juniju. Prijava je elektronska in se jo izvede v e-Asistentu.

Odjava šolske prehrane (za daljše obdobje oziroma do konca šolskega leta) je mogoča pri vodji prehrane ali v tajništvu šole. Odjavo je potrebno podati izključno v pisni obliki.

Odjava posameznih obrokov

Posamezne obroke (v primeru bolezni, odsotnosti) starši odjavite v e-Asistentu.

Šolski časopis

ŠOLSKA ZGAGA

ARHIV

(Visited 20.560 times, 1 visits today)