OŠ Jožeta Moškriča

Galerije

Tabor 2.r Medvedje Brdo – 4. dan

Pozdravljeni,

Danes smo spoznavali osnove lokostrelstva in se učili o tem kako so otroci včasih živeli in se igrali.  Po kosilu smo se učili o vremenu in izdelali svojega zmaja ter o gibanju planetov, predvsem Zemlje, Lune in Sonca. Zvečer smo imeli še zaključni večer, kjer smo  plesali in se zabavali.

Jutri pa nam ostane le še Čutna pot po gozdu, potem pa se po kosilu vrnemo domov.

Tabor 2. razred – Medvedje Brdo – 3. dan

Pozdravljeni,

Zjutraj nas je spet pozdravilo čudovito sveže in sončno jutro. Dan smo začeli s kratkim obiskom gozda, kjer smo nabrali suhe veje za ogenj, ki smo ga pri domu zanetili s kresilnim kamnom. Na ognju smo si popekli kruh in jabolka, po malici pa smo spet odšli v gozd, kjer smo si gradili zasilne bivake. Po kosilu smo smo se razdelili v dve skupini in ponovili ponedeljkovi aktivnosti – orientacija in raziskovanje travnika. Dan smo zaključili s športnimi igrami in s kratkim predavanjem o astronomiji.

Učencev

interesnih in obšolskih dejavnosti

Razredov

let delovanja