V ponedeljek, 7. 10. 2024 smo med 16. in 17.30 uro v okviru EKO projekta podaljšanega bivanja na otroškem igrišču za prizidkom priredili Jesensko garažno razprodajo, ki smo jo soustvarjale učiteljice Simona Kralj, Barbara Pavlič, Elizabeta Miš, Andreja Berdajs, Ana-Urška Konjajeva in učitelj Viktor Benčan z mentorstvom učencev 2. triade za izdelavo ličnih oglasnih plakatov.

Učenci so skupaj s starši prodajali, menjali ali podarili prodajano blago: igrače, knjige, športne pripomočke, otroško kolo in razne okrasne predmete, ki so jih otroci ovrednotili in opremili s simbolnimi cenami. Učenke 5.a razreda so obogatile ponudbo z izdelavo nalepk in tatujev po želji. Ob dobrem vzdušju, klepetu učiteljic z učenci in starši ter ob veseli glasbi je Jesenska garažna razprodaja odlično uspela. Starši so pohvalili namen prireditve in dobro vzdušje. Ob zaključku dogodka so starši in učenci izrazili željo, da bi še ostali in se še družili. Zagotovili smo jim snidenje na pomladni Garažni razprodaji v mesecu maju 2025.

Zapisala vodja EKO projeta, Barbara Pavlič