Devetošolci smo se odpravili na tridnevni tabor v CŠOD Kranjska Gora  med 22. 4. in 24. 4. 2024.

V ponedeljek 22. 4. smo prispeli v Kranjsko goro, se namestili v sobe, raziskali dom, po kosilu smo se odpravili v Triglavski narodni park, streljali z loki in veslali po jezeru Jasna.

Zvečer so nas na večernem sprehodu po Kranjski Gori presenetile snežinke. Do jutra pa je zapadlo že ogromno snega. Kot, da smo v zimski šoli v naravi.

Zbudili smo se v idilično snežno juto, ki nam je malo prekrižalo načrte. Dejavnosti smo morali prilagoditi snežnim razmeram. Pogumno smo se odpravili na snežni  pohod proti Zelencem.

Popoldne smo plavali v bazenu, igrali namizni tenis, igro štrbunk, namizne igre, risali smo, se pogovarjali predvsem pa družili.

Zadnji večer je namenjen druženju ob glasbi, športnim igram in družabnim igram.