Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

Tako kot vsako šolsko leto v začetku načrtujemo izvedbo uvodnih roditeljskih sestankov. Z njimi vas želimo seznaniti in opremiti z vsemi potrebnimi informacijami ter povabiti k sodelovanju v novem šolskem letu. Obenem bi se vam rad tudi osebno predstavil, saj z novim šolskim letom pričenjam z delom ravnatelja na naši šoli.

Rad bi poudaril pomen dobrega sodelovanja in ustreznega sovplivanja na naše mlade. Samo s skupnimi močni in pravim odnosom nam lahko uspe, da bodo vaši otroci in naši učenci napredovali v znanju, v telesnem razvoju in duševnem zdravju.

Stara modrost pravi: »Le dobri ljudje lahko naredijo dobre čase. Primerna vzgoja in odlično izobraževanje pa dobre ljudi.« Vsi si zagotovo želimo dobrih časov, še bolj pa dobrih ljudi. Zato je potrebno vložiti vse napore, da bodo naši otroci dobri ljudje in bodo zmogli ustvarjati čudovito prihodnost.

V upanju, da se zagotovo srečamo, vas prav lepo pozdravljam. Vse dobro in lep pozdrav.

Razpored uvodnih roditeljskih sestankov:

1. razredi v petek, 1. 9. 2023, ob 9.30 (prvi šolski dan)

2. do 5.razred in pa 8.b in 9.a v ponedeljek, 4. 9. 2023, ob 17. uri

6. do 9. razred (razen 8.b in 9.a) v ponedeljek, 11. 9. 2023, ob 17.uri

Ravnatelj: Robert Farič, prof.

Dostopnost