Spoštovani starši in učenci,

s prehodom na novo šolsko stran je prišlo do nekaj sprememb. Med njimi je tudi obveščanje o dogodkih, ki so bili prej predstavljeni v šolskem koledarju in planu dela. Sedaj so vse informacije zbrane na enem mestu in to je Šolski koledar in plan dela. Do koledarja dostopate preko spodnje ikone. Ikona se nahaja na 3 straneh: glavni strani, za starše in za učence.

V koledarju si ob strani lahko preberete dogodke za posamezen dan, lahko jih tudi kliknete in odprete za morebitne dodatne informacije. Te so vedno dodane pri dnevih dejavnosti (npr. tehnični dan, kulturni dan, plavanje, …)

Spodnji primer prikazuje koledar na dan 4. novembra 2021. Ima 3 dogodke. Dogodek, ki nas zanima je Plavanje.

Spodaj je prikazana vsebina dogodka Plavanje. Do njega dostopamo tako, da enostavno kliknemo na dogodek (zgoraj je obarvan s sivo barvo).

(Visited 74 times, 1 visits today)